O nás

Váš spolehlivý partner s dlouholetou tradicí v oblasti balení

Najdeme pro vás nejvhodnější balení navržené přesně podle vašich potřeb. Vaše zboží dopravíme kamkoli na světě, během přepravy jej ochráníme před klimatickými vlivy a konečné řešení přizpůsobíme také produktovým zvláštnostem strojů.

V České republice působíme v oblasti průmyslových obalů a obalového řešení od roku 2010 – v tomto roce jsme otevřeli první pobočku ve Slaném. Naše společnost se od té doby stále rozrůstá. V roce 2013 přibyly pobočky v Kladně a v Brně a rok poté, v roce 2014, jsme začali působit také v Prostějově. V březnu roku 2017 jsme zahájili výrobu exportních beden, transportních a kontejnerových palet a speciálních dřevěných konstrukcí v Modřicích u Brna. Celkem pracuje v českých pobočkách společnosti Püschmann 160 specialistů.

Jako experti na balení, montáž, manipulaci a přepravu vždy jednáme s maximálním nasazením a flexibilitou. Dodržování principů Just in Time a Just in Sequence je pro nás zažitou praxí a samozřejmostí.

Žijeme logistikou a těšíme se na nové výzvy.

Společnost Axxum Packaging Czech Republic s.r.o. patří do koncernu Axxum, který v šesti evropských zemích sdružuje 32 firem a zaměstnává více než 1200 odborníků na exportní balení, výrobu obalů a logistiku.

Jsme certifikováni podle ISO 9001:2015.