Paletové ohrádky

Dřevěné paletové ohrádky se snadno skládají a představují jednoduché a ekonomické řešení při přepravě i skladování zboží na paletách. Může se jednat o EUR palety i atypické palety, které mají shodný rozměr jako příslušná dřevěná paletová ohrádka.

Paletové ohrádky umožňují rychlý a snadný přístup ke zboží, zboží může být naskládáno v několika vrstvách, z nichž každou vrstvu lze oddělit či ohraničit. 

Dřevěné paletové ohrádky spolehlivě ochrání Vaše výrobky. Jedná se o pevné, bezpečné, spolehlivé a úsporné balení. Lze je využít téměř ve všech průmyslových odvětvích.

Při používání dřevěných paletových ohrádek spoříme skladovací místo, když ohrádky rozložíme až ve chvíli, kdy pro ně máme využití. Takto můžeme uspořit až 80 % skladovacího místa a s tím spojené náklady.

Dřevěné paletové ohrádky lze skládat na sebe, takže výšku balení si zvolí každý zákazník dle svých požadavků a potřeb. Uzavřít takovýto obal doporučujeme pomocí víka ze dřeva, překližky nebo OSB desky, které Vám rádi k paletovým ohrádkám zhotovíme.

Dřevěné paletové ohrádky plně nahradí lepenkové, plastové  i plechové boxy. Jsou tepelně ošetřené dle ISPM-15 a označené znakem IPPC. 

Materiál paletových ohrádek:

  • 4 dřevěné bočnice tvořené z 1 nebo 2 desek
  • 4 pozinkované panty
  • 16 ocelových nýtů